Kancelaria Adwokacka świadczy również obsługę prawną on-line, która może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, opracowaniu projektu umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji - bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem.

Realizując obsługę prawną on-line zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia mające służyć zachowaniu poufności przekazywanych informacji. Przekazane do kancelarii informacje objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione.

Aby skorzystać z usługi on-line należy:

  • przesłać do Kancelarii wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • oczekiwać e-maila zwrotnego potwierdzającego odebranie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę.

Kancelaria gwarantuje realizację usługi on-line w ciągu 24 godzin lub w przypadku zagadnień skomplikowanych albo czasochłonnych w terminie 48 godzin od wpływu należności na rachunek bankowy.

  • dokonać wpłaty na konto bankowe: 63 1750 1080 0000 0­000 1373 2361
  • czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.

Jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy, uiszczona w ten sposób opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia.

W przypadku, gdy zapytanie dotyczyć będzie sytuacji, w której wymagane będzie dostarczenie dokumentów przez Klienta lub udzielenia przez niego szczegółowych wyjaśnień, termin realizacji usługi zacznie biec od chwili wykonania czynności przez Klienta.

 


PORADA ON-LINEAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Dagmara Ewa Ciborowska z siedzibą w Piszu przy ul. Lipowej 5. Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów jako administratora, w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji Polityka Prywatności.